BLOGUJEME O SÉRU

19. 04. 2024

Jak pomoci unaveným nohám s křečovými žilami?

Křečové žíly naše nohy trápí celoročně, ale v teplých obdobích více. Nejenom, že hyzdí vzhled našich nohou, ale přináší nám k tomu i mnohá zdravotní rizika. Navíc křečové žíly netrápí jenom nohy, ale dokáží nás pořádně potrápit v i konečníku, jakožto tzv. Hemoroidy. Jak ulevit žilám? Jak zmírnit tvorbu křečových žil?

04. 08. 2023

POTÍŽE S REPRODUKČNÍM SYSTÉMEM A MOČOVÝM MĚCHÝŘEM?

Co všechno najdete v komplexním přípravku HERBRA? Herbra je přípravek pomáhající s různými menstruačními potížemi, ale i nepříjemnými návaly přechodu. Zároveň jsme Herbru vytvořili tak, aby co nejkomplexněji pečovala o ženské zdraví nejenom, co se týče reprodukčí a klimakterické fáze života, ale i co se týče podpory močových cesta a močového měchýře. Proto v přípravku HERBRA najdete na trhu nevídaně vysokou koncentraci extraktu z trpasličí palmy SAW PALMETTO.

03. 07. 2023

KÝM BUDETE, ZTRATÍTE -LI VZPOMÍNKY?

Znáte nejčastější druh demence? Seznamte se s ní: Projevuje se tím, že vám mizí pamět. Nejčastější demence totiž způsobuje odumírání mozkových buněk z neznámých příčin a znáte ji pod jménem Alzheimerova choroba. Projevuje se zhoršením krátkodobé paměti, špatným vyjadřováním či špatnou časovou a prostorovou orientací. Rozvíjí se plíživě, leckdy 10-15let a lék na ni budete hledat marně. Chybí i systematický plán prevence. Pojďme se podívat, co je podstatou této obávané nemoci a hlavně na to, jak můžete pravděpodobnost vzniku Alzheimerovy choroby snížit.

08. 06. 2023

PŘÍČINU OBÁVANÉHO PARKINSONA HLEDEJTE HLUBOKO V MOZKU

Proč nejste vedeni k péči o mozek, když třeba jen v Plzni se ročně dozví diagnozu Parkinson 30-50 lidí. 3-5 z nich mají krátce po čtyřicítce. Zpravidla se diagnozu dozví až když už je nemoc silněji rozvinutá. Co s tím? Existuje na Parkinsona lék? Jak se s Parkinsonem žije? A jak můžete Parkinsonově chorobě předejít?

05. 05. 2023

BOJÍTE SE DEMENCE? 7 KROKŮ, JAK ZABRÁNIT DEMENCI

Také nechápete, proč je tolik léků na prevenci kardiovaskulárních chorob, ale na prevenci demence nemají lékaři téměř nic? Demence nejvíce spojujete s Alzheimerovou chorobou, právem obávaným strašákem. Ale demence může nestat i z jiných příčin, než z „Alzheimera“. Trpíte-li vysokým kardiovaskulárním rizikem, lékař vám může nabídnout celý arzenál poměrně funkčních léků. Co se týče prevence demence, zde má lékař téměř prázdné ruce a krom rady „procvičujte mozek“ a něčeho na prokrvení, se vám preventivní péče nedostane. Pojďme se podívat, jak na prevenci demence.

24. 03. 2023

BOLESTIVÁ MENSTRUACE. PROČ? A JAK NA TO, ABY NEBOLELA?

Trápí vás bolestivá menstruace každý měsíc a nechcete polykat hormony pro jejich nežádoucí účinky? Co se obrátit na přírodu? Máme pro Vás přírodní řešení, které odstraní každoměsíční utrpení a místo nežádoucích účinků Vám přinese ještě pár vedlejších benefitů na víc. Co vy na to? Dovolíte přírodě zatočit s vašimi menstruačními bolestmi?