BLOGUJEME O SÉRU

04. 08. 2023

POTÍŽE S REPRODUKČNÍM SYSTÉMEM A MOČOVÝM MĚCHÝŘEM?

Co všechno najdete v komplexním přípravku HERBRA? Herbra je přípravek pomáhající s různými menstruačními potížemi, ale i nepříjemnými návaly přechodu. Zároveň jsme Herbru vytvořili tak, aby co nejkomplexněji pečovala o ženské zdraví nejenom, co se týče reprodukčí a klimakterické fáze života, ale i co se týče podpory močových cesta a močového měchýře. Proto v přípravku HERBRA najdete na trhu nevídaně vysokou koncentraci extraktu z trpasličí palmy SAW PALMETTO.

24. 03. 2023

BOLESTIVÁ MENSTRUACE. PROČ? A JAK NA TO, ABY NEBOLELA?

Trápí vás bolestivá menstruace každý měsíc a nechcete polykat hormony pro jejich nežádoucí účinky? Co se obrátit na přírodu? Máme pro Vás přírodní řešení, které odstraní každoměsíční utrpení a místo nežádoucích účinků Vám přinese ještě pár vedlejších benefitů na víc. Co vy na to? Dovolíte přírodě zatočit s vašimi menstruačními bolestmi?

01. 03. 2023

ESTROGENOVÁ DOMINANCE JE PEKLEM PRO MNOHO ŽEN

Žijeme v době, kdy je hormonální systém těla odhalen. NE vždy ale máte hormony vyladěné. A umíte své hormony vyladit? Jednou z nejčastější hormonální poruchou žen je tzv. estrogenová dominanace. Víte o co jde? Jak se estrogenová dominance projevuje? Proč je nebezpečná? S jakými dalšími problémy může být zaměnitelná? A víte, jak ji řešit? Pojďme si na estrogen a progesteron posvítit.