DOTAZY A FAKTA BRAIN BALANCE

Hlavní témata

Často se ptáte

Jak si mohu sérum vyzkoušet?

Nejkratší smysluplná doba, je 15 dní. Bylo by velmi moudré přečíst si tento soupis. Popisuje způsob, jakým na testování nahlížet a co od testování očekávat.

Brání v řízení vozidel?

Nebrání, naopak pomáhá díky proantokyanidinům z borůvek zvýšit bystrost zraku, zmírnit zhoršené vidění za šera a zvlhčit často vysušované oči.

Dají se mezi sebou séra kombinovat?

Ano, všechna naše séra lze užívat současně.

Jaké má laboratorní výsledky?

Průběžně testujeme séra ve dvou laboratořích 3tích stran. Výsledky si můžete zobrazit.

Lze si dát BRAIN BALANCE do účetnictví?

Ano, lze zaúčtovat jako: Výdaje (náklady) vynaložené na dosažení, zajištění a udržení příjmů (§ 24). Nezapomeňte uvézt IČO v objednávce. V budoucnu plánujeme program pro firmy, protože zaměstnavatelé nemají dnes nic víc v rukávu než kávovar. To, že se účastníkům do práce nechce a že hapruje morálka kávovar nezmění. Pokud máte zájem stát se součástí vzniku programu, budeme rádi - kontaktujte nás.

Navozuje pocit omámení nebo euforie?

Nenavozuje, ani jednorázově „nenakopává“. Neobsahuje žádné stimulanty, o tom pečování o mozek není. Sérum tedy vysloveně nezvedá po užití ze židle. Budete se chtít časem zvednout ze židle sami, zdravě a s trpělivostí.

Je BRAIN BALANCE návykový?

Není a nekazíte si tím tvorbu vlastních látek. Lze tedy užívat dlouhodobě.

Proč má sérum takovou hodnotu?

Cenotvorbu tvoří tyto faktory: Zdravě řešené sérum, vlastní a častá výroba, lipozomální forma, udržitelnost užívání, smysl celé věci, koncentrace látek a sestavený synchronní účinek. Hlubší informace ke každému bodu si lze přečíst.

Co když si koupím látky samostatně?

Budete se potýkat se slepými uličkami. Například borůvkové proantokyanidiny se prodávají jako drcené borůvky, přitom potřebujete samotný extrakt ze slupky a dle popisu produktu si nejste jistí, o co se vlastně jedná. Tvůrce séra Ivana Kyselková léta hledala správné dodavatele a poměrnou část z nich vůbec v rámci ČR nenalezla. Navíc aby jste pořídili všechny látky v lipozomální formě, nedoplatíte se, či některé ani nekoupíte.

Jak je sérum konzervované?

Sérum vyrábíme v téměř laboratorních podmínkách, tedy můžeme si dovolit šetřit zdraví nízkým obsahem přírodních konzervantů. Použitý Sorban draselný se v přírodě vyskytuje v plodech jeřabin a kyselina citronová se v přírodě běžně vyskytuje v ovoci. Zároveň se díky čistotě nemusíme pojišťovat pasterizací. Zachováme tak maximální kvalitu obsahu a můžeme vyrábět sérum v lipozomální formě, která je vysokou teplotou neslučitelná.

Stoupá tolerance?

Nestoupá a ani si jím nekazíte tvorbu vlastních látek. Lze tedy užívat dlouhodobě.

Jak poznám, že funguje?

Bylo by velmi moudré přečíst si tento soupis. Popisuje způsob, jakým si lze sérum vyzkoušet, co pozorovat a co naopak od užívání v krátké době neočekávat. 

Proč mi o tom nic neřekne lékař?

Na lékařských fakultách bohužel lékaři nestudují přírodní látky, ale látky syntetické. Dalším faktem je, že se přírodní látky nedají patentovat. Tedy pro lékaře, profitujících z předepisování farmaceutických přípravků, jsou nezajímavé.

Je vhodný pro vegany?

BRAIN BALANCE je vhodný pro vegany, ostatně byl stvořen samotným veganem - Mgr. Ivanou Kyselkovou.

Jak se BRAIN BALANCE užívá?

1 plnou polévkovou lžíci rozmíchejte ve 150-200ml vody a vypijte. Užívejte sérum po snídani, maximálně pak dopoledne. Po poledni už ho raději neužívejte, hůře by se vám usínalo.

 

Jak dlouho je třeba užívat?

Odvíjí se to od očekávání. Některé účinky lze cítit během pár dnů, na některé lze dosáhnout delším užíváním. Konkrétní informace se dočtete výběrem tématu.

Lze kombinovat s alkoholem?

BRAIN BALANCE lze kombinovat s alkoholem. Nicméně sérum se užívá ráno, max. dopoledne a obecně není dobré pít alkohol už v tuto dobu.

Za jak dlouho se dostavují první účinky?

To závisí na stavu mozku a vnímavosti sebe sama. Některé účinky lze cítit během pár dnů, na některé lze dosáhnout delším užíváním. Konkrétní informace o tom, po jaké době lze cítit účinky, se dočtete výběrem tématu.

Jak dlouho setrvají účinky?

Čím více péče mozku dopřejete, tím následně déle můžete pracovat s plným potenciálem. Učinky celkově kumulují a cílem je necítit přílišný rozdíl když 1-2 dny sérum neužíváte. Celkové setrvání účinku závisí na zatěžování mozku a celkové psychohygieně. Mohou to být dny, týdny, měsíce.. záleží na stavu mozku a mysli.

Co se stane po skončení užívání?

To je velmi individuální a velmi záleží jak dlouho jste péči mozku dopřávali. Čím déle jste o mozek pečovali, tím vyšší je váš „výchozí bod“ mentální kapacity. U neurodegenerativních chorob toto nelze uvést.

Jak dlouho zůstanou látky v těle?

Tělo látky přijme, ty se vstřebají, odvedou svoji práci a metabolizují se. Následně se jejich metabolity vyloučí. Žádná obsažená látka se v těle nehromadí několik týdnů.

S jakými léky se nesmí kombinovat?

S antiepileptiky - obsahuje totiž DMAE a ten se obecně epileptikům nedoporučuje.

Mohou ho užívat děti a dospívající?

Raději ne, ať si počkají na 18let.

Mohou ho užívat těhotné a kojící?

Automaticky se těhotným a kojícím vyhýbáme. V těhotenství i při kojení totiž může nastat mnoho komplikací. A při komplikaci u těhotné či kojící ženy se hledá okamžitě vina v tom, co ta žena užívá. Takže s tím raději nechceme mít nic společného, a proto nedoporučujeme ani v jednom případě, i když se jedná o přírodní látky.

Můžu cítit BRAIN BALANCE z moči apod?

Ano všechno to, co vypijeme a sníme, lze cítit. Některé potraviny jsou cítit více a některé vůbec. V každém případě to ničemu nevadí.

Můžu si ho vzít do letadla?

Obsah balení je 260ml, i když v něm budete mít jen do letadla povolených 100ml, tak Vám takto velkou lahev do příručního zavazadla zakážou. Buďto ho dejte do velkého zavazadla, které Vám odbaví na check-inu nebo rozlejte do menších vysterilizovaných nádob.

Co když mi užívání nedělá dobře?

Můžete mít citlivější žaludek a množství látek v BRAIN BALANCE je opravdu velké. Nejšetrnější způsob podání je spolu se snídaní. Pokud se jedná o jiný problém, zavolejte nám nebo napište.