Blog

POTÍŽE S REPRODUKČNÍM SYSTÉMEM A MOČOVÝM MĚCHÝŘEM?

Co všechno najdete v komplexním přípravku HERBRA? Herbra je přípravek pomáhající s různými menstruačními potížemi, ale i nepříjemnými návaly přechodu.

Zároveň jsme Herbru vytvořili tak, aby co nejkomplexněji pečovala o ženské zdraví nejenom, co se týče reprodukčí a klimakterické fáze života, ale i co se týče podpory močových cesta a močového měchýře.

Proto v přípravku HERBRA najdete na trhu nevídaně vysokou koncentraci extraktu z trpasličí palmy SAW PALMETTO.


Znáte trpasličí palmu SAW PALMETTO? Seznamte se:)

SAW PALMETTO

Je trpasličí palma Serenoa repens, která roste výhradně na písčitém jihovýchodním pobřeží Severní Ameriky, nejvíce okolo Mexického zálivu.

Léčebně byla užívána po staletí původním obyvatelstvem. V dnešní době jsou její extrakty využívány k léčbě problémů urogenitálního ústrojí, jak mužů, tak žen. Dřívě byla využívána i k léčbě bronchitid, nachlazení a jako afrodiziakum.

Extrakt obsahuje celou škálu rozmanitých látek: zejména volné a různě esterifikované mastné kyseliny (kyselina kaprylová, olejová, palmitová, laurová, myristová, stearová),  fytosteroly (převážně ß-sitosterol, ale také kampesterol, daucosterol, stigmasterol), flavonoidy, polysacharidy. 

Poptávka po SAW PALMETTO rok od roku roste a s poptávkou roste i cena standardizovaných extraktů. Bohužel z důvodu vysoké ceny suroviny je SAW PALMETTO v řadě přípravcích ředěna. V přípravku HERBRA dostanete na trhu její nejvyšší koncentraci v denní dávce.

Proč? Protože, abyste se mohly jako ženy těšit z příznivých a mnohdy dechberoucích účinků SAW PALMETTO, je zapotřebí dostatečně vysoké funkční dávky.


 

V čem vám SAW PALMETTO konkrétně pomůže?

VLASY

Zlepší stav vlasů zejména po přechodu.

Saw Palmetto totiž brání aktivitě enzymu alfareduktázy, která přeměňuje testosteron (i u žen) na pro vlasy škodlivý DHT. V důsledku nadměrného množství DHT jsou vlasy tenčí, méně rostou a rychleji vypadávají. Důsledkem jsou plošně, zejména na temeni a v koutech, řidší vlasy.

OMLAZENÍ

SAW PALMETTO vykazuje mírný antiseptický (protizánětlivý) účinek. Pomáhá tedy mírnit chronická zánětlivá ložiska.

Díky obsaženým látkám dochází též k mladistvějšímu vzhledu a zpevnění poprsí.

MOČOVÝ SYSTÉM

Látky v SAW PALMETTO pomáhají zvýšit odtok moči a zároveň jsou antiseptické. Představuje tedy účinného pomocníka v boji s opakujícími se záněty močového měchýře.

MYKOZY

Díky vysokému obsahu kyseliny kaprylové vykazuje SAW PALMETTO i silný antimykotický účinek. Může tak být významným pomocníkem v boji s plísněmi i nepříjemnými, neustále se vracejícími vaginálními mykozami.

 

Proč je i díky SAW PALMETTO HERBRA nedostižná a jedinečná?

Zatímco ostatní přípravky na trhu obsahují jen maximálně 200-500mg extraktu SAW PALMETTO v denní dávce, tak v HERBŘE najdete 1500mg v každé jedné denní dávce.

A k tomu mnohé další cíleně vybrané k pomoci s reprodukčním a postreprodukčním ženským systémem.

 

ODBĚR ČLÁNKŮ A NOVINEK

Vyplňte prosím Váš e-mail!

Nenašli jste odpověď?

napsat dotaz