DOTAZY A FAKTA HERBRA

Neobsahuje hormony Neobsahuje hormony
Bez nežádoucích účinků Bez nežádoucích účinků
Složená z přírodních látek Složená z přírodních látek
Nevzniká závislost Nevzniká závislost
Lze užívat dlouhodobě Lze užívat dlouhodobě
Nestoupá tolerance Nestoupá tolerance

Hlavní témata

Často se ptáte

Co je HERBRA?

HERBRA je sérum inspirované přírodou, které optimalizuje poměr estrogenu a progesteronu, podporou tvorby progesteronu. Vlivy tohoto poměru a nepoměru naleznete v tomto stručném soupisu.

Je hormonální?

HERBRA neobsahuje hormony. Hormonální profil ženy pomáhá optimalizovat pomocí přírodních složek.

Jak HERBRA funguje?

Nejlépe odpoví náš chytrý průvodce, který Vás stručně provede tématem. Zda cestou chcete hodně nebo málo informací, je pouze na Vás. Spustit ho můžete tímto odkazem, nebo si o způsobech fungování můžete přečíst zde.

Dají se mezi sebou séra kombinovat?

Ano, všechna naše séra lze užívat současně.

Je návyková?

HERBRA není návyková, ani nijak negativně neovlivňuje žádné tělesné pochody. Lze tedy užívat dlouhodobě. Délce užívání jsme věnovali tuto stránku.

Můžu jí užívat s antikoncepcí?

Můžete, dokonce v případě, že se antikoncepcí již snažíte řešit pouze hormonální problémy, může HERBRA pomoci antikoncepci zcela nahradit. Dále se některým našim uživatelkám vrátilo libido, snížené užíváním antikoncepce.

Stoupá tolerance?

Nestoupá a nenarušuje tvorbu tělem tvořených látek.

Můžu se předávkovat?

Předávkovat se můžete vším, tedy i HERBROU. Proto užívejte doporučené dávkování. Pokud užijete větší množství, možná budete mít řidší stolici.

Proč mi o tom nic neřekne lékař?

Lékaři studují předem dané postupy léčby. Nevymýšlí nové postupy, proto tedy lékař na problémy s menstruací či přechodem, může předepsat jen léčbu samotnými hormony. Přírodní látky nelze patentovat, tedy jejich účinné kombinace na uvedené problémy nepředepisují.

Jak poznám, že funguje?

Záleží na charakteru potřeb, které chcete řešit. Konkrétní vyhlídky naleznete zde.

Jak se HERBRA užívá?

Sirup nalijete na přiloženou lžíci a polknete ráno na lačno. Lze případně rozdělat v troše vody. Konkrétní dávkování naleznete zde.

Mám počkat až skončí menstruace?

Užívání lze zahájit kdykoliv, ničemu to nevadí.

Jak dlouho je třeba užívat?

Někomu stačí jeden měsíc, ideální je ale užívat 3 měsíce. Většina řešených témat pak může setrvat vyřešených. V případě zvlášť silný potřeby možno užívat celoročně. Více se dočtete zde.

Za jak dlouho se dostavují první účinky?

Některé lze cítit již po týdnu, jiné cca za 25-30dní, v závislosti na závažnost problémů. V extrémních případech to může být i déle, při těch ale doporučujeme minimálně 3 měsíční užívání.

Jak dlouho setrvají účinky?

Je to individuální, v závislosti na stravě, životním stylu a psychickém stavu. Proto doporučujeme užívat ideálně 3 měsíce, může tak docházet ke stabilnějším změnám.

Co se stane když přestanu užívat?

Je to individuální, v závislosti na stravě, životním stylu a psychickém stavu. Proto doporučujeme užívat ideálně 3 měsíce, může tak docházet ke stabilnějším změnám.

Jak HERBRA chutná?

Je ochucena přírodními meruňkovými terpeny a obsahuje erythritol (březový cukr). Museli jsme jí dostatečně osladit, kvůli extrémní hořkosti některých obsažených přírodních látek. Výsledkem je tedy příjemná meruňková chuť.

Brání početí těhotenství?

Nebrání, optimální tvorba progesteronu naopak podporuje početí.

Má nějaké nežádoucí účinky?

Krom možného omlazení prsou a následného neadekvátního rozměru podprsenky žádné.

Lze kombinovat s alkoholem?

Alkohol nemá na účinek vliv.

S čím se nesmí HERBRA kombinovat?

Nedoporučujeme užívat v případě extrémně vysokých hodnot DHEA (dehydroepiandosteron). DHEA má vysoký jen velmi malé procento žen a ty zase obvykle řeší jiné problémy, než problémy, pro které je HERBRA určená.

Mohou jí užívat ženy mladší 18ti let?

Ano, od 15ti let se souhlasem rodiče.

Mohou jí užívat těhotné a kojící?

HERBRA není určena pro těhotné a kojící ženy.

Můžu si jí vzít do letadla?

Obsah balení je 270ml, i když v něm budete mít jen do letadla povolených 100ml, nepovolí Vám vzít si jí na palubu,. Buďto jí dejte do velkého zavazadla, které Vám odbaví na check-inu nebo rozlejte do menších vysterilizovaných nádob.

Co když mi užívání nedělá dobře na žaludek?

Zkuste si vzít HERBRU po jídle a zapít oblíbeným nápojem. Je našlapaná účinnými látkami, velmi citlivým žaludkům může působit snesitelně nepříjemný pocit.

Z čeho je přiložená lžíce?

Lžíce je vyrobena z obnovitelných surovin, německým výrobcem Bürkle. Splňuje požadavky EU na potraviny, předpisy FDA a je výráběna v prostorech o čistotě třídy 7.