o projektu

Kdo jsme
Jsme parta, kterou spojuje vědomost a nevědomost. Každý máme svoje přednosti a vzájemně se tak doplňujeme. Jedna má vědění, ostatní mají svou roli v dění.
co je cílem
Český národ má zvykem sdílet svojí negativní zdravotní situaci kudy chodí. Nebyl by svět tedy hezčí, kdyby mělo pár lidí o pár problémů méně?
Jak to vzniklo
Mnohé zdravotní komplikace svedly dohromady Ivanu Kyselkovou, Tomáše Uhra, Honzu Kestlera a Milana Hanzíka. Vznikly kombinace, vznikly způsoby, vznikla vize.

Společně tvoříme svět, měníme zažité návyky a představy, boříme omezení, jsme tady.

Tak nějak jsme si MY - Tomáš, Honza a Milan žili své životy plné vzestupů i dočasných pádů, radostí i zklamání, jak už to tak bývá.

Nás tři toho hodně pojí dohromady, krom mnoha jiného například zájem o poznání jednotlivých tělesných a buněčných pochodů. Jsme si totiž vědomi toho, že spousta trápení z oblasti chronických nemocí je na světě zbytečná, lidé by se zkrátka v řadě případů nemuseli tolik zdravotně trápit, ale trápí se.

Každý z nás k poznání a tvorbě z něho vyvěrající přistupuje svým způsobem, nejedeme dle šablony.  Společně jsme třeba biochemii a její využití chápali jako zkratku, takový „biohacking“ nicméně s tahem na branku, odhodláním seznámit svět s něčím dosud málo známým.

Pro mě, Tomáše, bylo tím rozhodujícím světlem setkání s Ivanou Kyselkovou, která do toho všeho vnesla své letité hluboké zkušenosti, souvislosti a tvorbu. Její BRAIN BALANCE mi doslova zachránil mozek, který byl zejména mou zásluhou značně přetažený.

Mezníkem pro celou naši partu bylo setkání právě s BRAIN BALANCE. Nám všem zásadně obrátil životy k lepšímu. Po nějaké době jsme neviděli jinou možnost, než se o to podělit s ostatními. 

Náhle nám docházely všechny souvislosti týkající se obrovského množství trpících lidí, bezradnosti oficiálního medicínského systému a mnohých alternativních směrů.

Řekli jsme si, že když to přece pomáhá nám, tak proč to neposlat dál a nevytvořit k tomu web s ucelenými informacemi, které v současnosti chybí. V celé oblasti léčení sebe sama přece panuje tolik nepochopení a mnoho chybných závěrů. Velké množství bludných přípravků slibuje něco, co nikdy nemohou splnit. 

Lidi doslova hladoví po funkčním a opravdovém řešení svých problémů. A nejen to, lidé chtějí celou oblast možné léčby přírodními látkami také pochopit. To je to, co lidi zajímá.

Tak jsme tady a o dalším osudu naší tvorby rozhodujete vy.

 

Píšem o našich sérech

19. 04. 2024

Jak pomoci unaveným nohám s křečovými žilami?

Křečové žíly naše nohy trápí celoročně, ale v teplých obdobích více. Nejenom, že hyzdí vzhled našich nohou, ale přináší nám k tomu i mnohá zdravotní rizika. Navíc křečové žíly netrápí jenom nohy, ale dokáží nás pořádně potrápit v i konečníku, jakožto tzv. Hemoroidy. Jak ulevit žilám? Jak zmírnit tvorbu křečových žil?

04. 08. 2023

POTÍŽE S REPRODUKČNÍM SYSTÉMEM A MOČOVÝM MĚCHÝŘEM?

Co všechno najdete v komplexním přípravku HERBRA? Herbra je přípravek pomáhající s různými menstruačními potížemi, ale i nepříjemnými návaly přechodu. Zároveň jsme Herbru vytvořili tak, aby co nejkomplexněji pečovala o ženské zdraví nejenom, co se týče reprodukčí a klimakterické fáze života, ale i co se týče podpory močových cesta a močového měchýře. Proto v přípravku HERBRA najdete na trhu nevídaně vysokou koncentraci extraktu z trpasličí palmy SAW PALMETTO.

03. 07. 2023

KÝM BUDETE, ZTRATÍTE -LI VZPOMÍNKY?

Znáte nejčastější druh demence? Seznamte se s ní: Projevuje se tím, že vám mizí pamět. Nejčastější demence totiž způsobuje odumírání mozkových buněk z neznámých příčin a znáte ji pod jménem Alzheimerova choroba. Projevuje se zhoršením krátkodobé paměti, špatným vyjadřováním či špatnou časovou a prostorovou orientací. Rozvíjí se plíživě, leckdy 10-15let a lék na ni budete hledat marně. Chybí i systematický plán prevence. Pojďme se podívat, co je podstatou této obávané nemoci a hlavně na to, jak můžete pravděpodobnost vzniku Alzheimerovy choroby snížit.

Více článků

LIPOZOMÁLNÍ PÉČE O MOZEK

BRAIN BALANCE

Abychom přemýšleli, ne jen reagovali.

Dotazy a fakta
Zkušenosti

Pro ženy v každém věku

HERBRA

Pro ženy v každém věku.

Dotazy a fakta
Zkušenosti

Pro žily, od začátku do konce.

VITAVEIN

Pro žíly, od začátku do konce.

Dotazy a fakta
Článek o séru