o projektu

Možná byste jako čtenáři rádi četli o letech zavřených v laboratoři na Antarktidě, o stozích vlastních studií a k tomu shlédli před každým jménem dva tituly. No, titul máme jeden, laboratoř taky jednu, studie k používaným přírodním látkám naštěstí existují. Co ale neexistuje, jsou studie kombinací látek, to by bohužel nikdo nikdy nezaplatil. Bez platby se nabízené kombinace látek jako takové, se to ale neobešlo. Platilo se zdravím samotným, muselo se toho mnoho pokazit, ale o tom později.

Totiž, aby se dalo vzniknout funkčnímu produktu, je třeba nesmírné představivosti a praxe s aplikací přírodních látek v neobvyklých kombinacích. To přesně dělala Mgr. Ivana Kyselková v její téměř 30ti leté praxi. Hledala, vymýšlela, tvořila, neustále dokola, dokud nenašla řešení i na mnohá témata, na které moderní medicína nemá osnovy. Proto séra, která na našem webu naleznete, vycházejí z holé potřeby zlepšit či úplně vyřešit stavy a potíže, se kterými se Ivana nejčastěji setkávala a bylo možné je adresovat přírodou.

A co já, Tomáš Uher? A co kolega Milan Hanzlík? V porovnání s Ivanou na nás není nic zajímavého, to ona je ten středobod, kolem kterého se Sérum točí. Nebudu nám proto dávat žádný kredit. Jsme dva kamarádi, s vůlí konat a šířit dobro. Díky Ivaně je toto konání vyjádřeno formou výroby a distribuce jejích nápadů, a tak byl séru dán život.

Žádná věda, že? Ať už hledáte důvod věřit či naopak důvody pochybám, vždy najdete to, co najít chcete. 

PS: Platba zdravím má svůj vlastní, silný příběh, je to příběh Ivany a původu jejích zkušeností. Dali jsme mu tedy vlastní prostor.

 

S úsměvem na rtu,

Tomáš Uher

Píšem o našich sérech

19. 04. 2024

Jak pomoci unaveným nohám s křečovými žilami?

Křečové žíly naše nohy trápí celoročně, ale v teplých obdobích více. Nejenom, že hyzdí vzhled našich nohou, ale přináší nám k tomu i mnohá zdravotní rizika. Navíc křečové žíly netrápí jenom nohy, ale dokáží nás pořádně potrápit v i konečníku, jakožto tzv. Hemoroidy. Jak ulevit žilám? Jak zmírnit tvorbu křečových žil?

04. 08. 2023

POTÍŽE S REPRODUKČNÍM SYSTÉMEM A MOČOVÝM MĚCHÝŘEM?

Co všechno najdete v komplexním přípravku HERBRA? Herbra je přípravek pomáhající s různými menstruačními potížemi, ale i nepříjemnými návaly přechodu. Zároveň jsme Herbru vytvořili tak, aby co nejkomplexněji pečovala o ženské zdraví nejenom, co se týče reprodukčí a klimakterické fáze života, ale i co se týče podpory močových cesta a močového měchýře. Proto v přípravku HERBRA najdete na trhu nevídaně vysokou koncentraci extraktu z trpasličí palmy SAW PALMETTO.

03. 07. 2023

KÝM BUDETE, ZTRATÍTE -LI VZPOMÍNKY?

Znáte nejčastější druh demence? Seznamte se s ní: Projevuje se tím, že vám mizí pamět. Nejčastější demence totiž způsobuje odumírání mozkových buněk z neznámých příčin a znáte ji pod jménem Alzheimerova choroba. Projevuje se zhoršením krátkodobé paměti, špatným vyjadřováním či špatnou časovou a prostorovou orientací. Rozvíjí se plíživě, leckdy 10-15let a lék na ni budete hledat marně. Chybí i systematický plán prevence. Pojďme se podívat, co je podstatou této obávané nemoci a hlavně na to, jak můžete pravděpodobnost vzniku Alzheimerovy choroby snížit.

Více článků

LIPOZOMÁLNÍ PÉČE O MOZEK

BRAIN BALANCE

Abychom přemýšleli, ne jen reagovali.

Dotazy a fakta
Zkušenosti

Pro ženy v každém věku

HERBRA

Pro ženy v každém věku.

Dotazy a fakta
Složení séra
Zkušenosti

Pro žíly, od začátku do konce.

VITAVEIN

Pro žíly, od začátku do konce.

Dotazy a fakta
Složení séra