o projektu

Kdo jsme
Jsme parta, kterou spojuje vědomost a nevědomost. Každý máme svoje přednosti a vzájemně se tak doplňujeme. Jedna má vědění, ostatní mají svou roli v dění.
co je cílem
Český národ má zvykem sdílet svojí negativní zdravotní situaci kudy chodí. Nebyl by svět tedy hezčí, kdyby mělo pár lidí o pár problémů méně?
Jak to vzniklo
Mnohé zdravotní komplikace svedly dohromady Ivanu Kyselkovou, Tomáše Uhra, Honzu Kestlera a Milana Hanzíka. Vznikly kombinace, vznikly způsoby, vznikla vize.

Společně tvoříme svět, měníme zažité návyky a představy, boříme omezení, jsme tady.

Tak nějak jsme si MY - Tomáš, Honza a Milan žili své životy plné vzestupů i dočasných pádů, radostí i zklamání, jak už to tak bývá.

Nás tři toho hodně pojí dohromady, krom mnoha jiného například zájem o poznání jednotlivých tělesných a buněčných pochodů. Jsme si totiž vědomi toho, že spousta trápení z oblasti chronických nemocí je na světě zbytečná, lidé by se zkrátka v řadě případů nemuseli tolik zdravotně trápit, ale trápí se.

Každý z nás k poznání a tvorbě z něho vyvěrající přistupuje svým způsobem, nejedeme dle šablony.  Společně jsme třeba biochemii a její využití chápali jako zkratku, takový „biohacking“ nicméně s tahem na branku, odhodláním seznámit svět s něčím dosud málo známým.

Pro mě, Tomáše, bylo tím rozhodujícím světlem setkání s Ivanou Kyselkovou, která do toho všeho vnesla své letité hluboké zkušenosti, souvislosti a tvorbu. Její BRAIN BALANCE mi doslova zachránil mozek, který byl zejména mou zásluhou značně přetažený.

Mezníkem pro celou naši partu bylo setkání s širokým světem kanabinoidů. Nám všem kanabinoidy zásadně obrátily životy k lepšímu. Po nějaké době jsme neviděli jinou možnost, než se o to podělit s ostatními. 

Čas plynul a my všichni nakonec užívali BRAIN BALANCE a také kanabinoidy. Náhle nám docházeli všechny souvislosti týkající se obrovského množství trpících lidí, bezradnosti oficiálního medicínského systému a mnohých alternativních směrů.

Řekli jsme si, že když to přece pomáhá nám, tak proč to neposlat dál a nevytvořit k tomu web s ucelenými informacemi, které v současnosti chybí. V celé oblasti léčení sebe sama přece panuje tolik nepochopení a mnoho chybných závěrů. Velké množství bludných přípravků slibuje něco, co nikdy nemohou splnit. 

Lidi doslova hladoví po funkčním a opravdovém řešení svých problémů. A nejen to, lidé chtějí celou oblast možné léčby přírodními látkami také pochopit. To je to, co lidi zajímá.

Ale sami bychom to vše nezvládli. Proto jsme měli radost, když se k nám připojila Ivana Kyselková, která se této problematice úspěšně a skrytá davům věnuje léta. Toto spojení nás tří s Ivanou Kyselkovou dalo projektu pátou dimenzi.

Tak jsme tady a o dalším osudu naší tvorby rozhodujete vy.

Protože je příběh Ivany Kyselkové velmi obsáhlý a náročný, daly jsme mu prostor zde.

Píšem o našich sérech

19. 05. 2022

ESTROGENOVÁ DOMINANCE JE PEKLEM PRO MNOHO ŽEN

Žijeme v době, kdy je hormonální systém těla odhalen. NE vždy ale máte hormony vyladěné. A umíte své hormony vyladit? Jednou z nejčastější hormonální poruchou žen je tzv. estrogenová dominanace. Víte o co jde? Jak se setrogenová dominance projevuje? Proč je nebezpečná? S jakými dalšími problémy může být zaměnitelná? A víte, jak ji řešit? Pojďme si na estrogen a progesteron posvítit.

07. 02. 2022

Box je psychická hra stejně jako fyzická

Poškození a smrt vždy rámovaly box. Tato tvrdá pravda znamená, že navzdory chaosu mimo ring je box šokujícím způsobem skutečný. Může zmrzačit a dokonce zabít, ale v podivném paradoxu box také způsobuje, že se většina bojovníků cítí intenzivněji naživu než cokoli jiného. Část tohoto transu se přenáší na diváky a proto je box pro některé lidi tak přitažlivý. Proto box nezmizí, proto box jako bojový sport bude žít dál. Jenže, kdo se chce starat o bojovníky, na které se dívá? Pokud tito lidé chtějí, aby bojovníci byli po boxu v pořádku, pak jedinou nadějí je vzdělávat novou generaci bojovníků a trenérů. My, SĒRUM, cítíme povinnost dostat box z temných dob, protože tyto informace jsou na dosah ruky. Udivuje nás, že box tímto způsobem bojovníkům nepomáhá.

15. 01. 2022

Sedm zásad dlouhověkosti, díl I.

Co stojí za dlouhověkostí? Jakmile zestárne nějaká buňka, zestárnete i vy. Jsou výjimky, kdy se stane, že dlouhověkost vyhrajete jako v loterii díky specifickým mutacím, které umožňují určitým rodovým liniím žít sto a více let. Faktem je, že v dnešní době představuje dlouhověkost matoucí pojem tvořený geny, rizikovými faktory a medikamenty, jež napomáhají rozvoji medicínsko-farmaceutického komplexu. Zaměření na léky vám ale omezuje snahu věnovat se účinné prevenci s efektem a bez nežádoucích účinků. Právě díky prevenci můžete prodloužit pravděpodobnou délku svého života v poměrně zdravé kondici. Pojďme se podívat, jak na to.

Více článků

PÉČE O MOZEK BEZ STIMULANTŮ

BRAIN BALANCE

Unikátní péče o mozek, mysl a tělo.

Dotazy a fakta

Pro ženy v každém věku

HERBRA

Pro ženy v každém věku.

Dotazy a fakta

komplexní rovnováha

CBD PLUS

Široké spektrum kanabinoidů pro návrat do rovnováhy.

Dotazy a fakta

BEZ ALERGIE A ÚNAVY

ALERGYNO už brzy

Sérum odpovídající na otázku: Dají se řešit alergie bez únavy a jiných nežádoucích účinků?

i