DOTAZY A FAKTA BRAIN BALANCE

HODNOTA SÉRA

O tom, proč BRAIN BALANCE stojí to, co stojí:

Zdravé sérum
Malá a častá výroba
Lipozomální forma
Smysl a kocentrace látek 
Udržitelnost užívání
Sestavený synchronní účinek 

 

ZDRAVÉ SÉRUM

Je to hlavně o formě látek, které do sebe dostáváme. V momentě kdybychom prohnali sérum pasterizací, přijdeme tak o 100% kvalitu obsahu a možnost vyrábět produkt v lipozomální formě. Lipomy jsou totiž náchylné na vysokou teplotu i mráz.

Při výrobě používáme také minimum přírodních konzervantů, abychom nezatěžovali organismus.

To vše je náročné na realizaci výroby, která musí probíhat často.

 

Malá a častá výroba

Běžně se u doplňků stravy nechává na zakázku vyrobit až několik tisíc kusů, které se pak v průběhu doby trvanlivosti rozprodávají a náklady se tak velmi rozptýlí.

My v SĒRUM® vyrábíme ve vlastní výrobě adekvátní množství tak, aby byla šarže co nejčerstvější a dle toho, jaký je o ně zájem. BRAIN BALANCE má totiž jen 3 měsíce trvanlivost a po otevření vydrží maximálně měsíc v lednici.

Séra vyrábíme v téměř laboratorních podmínkách a vydrží dle výsledků laboratorních testů i delší dobu. 3 měsíce nám ale vzhledem k časté výrobě stačí.

 

Lipozomální forma

Všechny látky v BRAIN BALANCE jsou spojeny s fosfolipidy a vytváří tak strukturu, která snadno prochází přes buněčnou fosfolipidovou membránu přímo do buňky.

Oproti klasické formě tablet či kapslí, nejdou lipozomy přes klasický mechanismus (převážně játra a trochu střevo), ale jsou rovnou rozváděny po těle k buňkám. Látky se vstřebají přímo přes mízní systém střeva a následně přes hrudní lymfatický systém do celého těla.

Díky tomu tělo ihned neponičí obsažené látky kyselinami a dostávají se tak do oběhu mnohem více, než ve formě základní a tím je zajištěna mnohem větší biodostupnost. 

Lipozomální formu nelze udržet v prášku či jiné suché formě, proto jsme zvolili formu sirupů.

 

Udržitelnost užívání

Neučíme mozek k tomu, aby čekal až přijde ráno a "kopanec do zadku". Díky pravidelné výživě se mozku totiž chce přemýšlet, jednat a není třeba ho popohánět.

Nevytváříme závislost ani neničíme v dlouhodobém horizontu tvorbu vlastních látek.

Po skončení užívání se nevracíte tam, kde jste byli na začátku. Protože BRAIN BALANCE pomohl mozku uklidit se, prokrvit, oživit. Velmi pravděpodobně zvýšíte svůj „výchozí bod“ a pocítíte plnější potenciál. Dále je na Vás, jak se s péčí o mozek budete dále vypořádávat.

Obal, který jsme tomuto séru dopřáli, je samozřejmě z pohledu udržitelnosti k zamyšlení. Vnímáme to tak, že nelze zabalit řešení, které je svým způsobem oči otevírající do něčeho, v čem jsou zabaleny produkty, které drží uživatelům klapky na očích. Sérum navíc nestojí samo o sobě málo peněz a ponížením o obal by se cena citelně nezměnila. V případě zájmu o dodávání produktu bez obalu nás kontaktujte.

 

Smysl a kocentrace látek

Aby přírodní látky vůbec fungovaly, je dále nutná jejich správná koncentrace. Tělo u mnoha látek reaguje jinak u vysoké a jinak u nízké dávky.

Obecně se u mnoha doplňků stravy mířící na podobná témata objevují velmi nízké koncentrace. BRAIN BALANCE byl sestaven pro to, aby dělal to co dělat má, nikoliv pro to, aby se dobře prodával.

 

Sestavený synchronní účinek

Produkt se formoval od roku 2015 v poradně Ivany Kyselkové, která hledala co nejuniverzálněji uchopitelné řešení nečastějších problémů s mozkem, se kterými se setkávala. 

BRAIN BALANCE se tak postupně vyvíjel spolu s jejím věděním. Ten kdo sestavením účinných přírodních látek rozumí, tak ví, že nelze mozek a tělo pořád dokola stimulovat, ale je třeba mu dodávat systematicky sestavené látky v dostatečných koncentracích. A ideálně aby se vzájemně propojovaly a podporovaly v účinku.

To se Ivaně povedlo a vznikl tak nejspíše jediný produkt na Českém trhu, schopný pomoci v tématech jako jsou mentální únava a syndrom vyhoření, podpora v boji s neurodegenerativními poruchami, či mozek po návykových látkách a alkoholu.

 

Dalším otazníkem bude možná jak si sérum vyzkoušet?

Tomáš Uher, tvůrce projektu SĒRUM®

 

Přejít na sérum
Časté dotazy
Kontraindikace a léky
Složení a o složení

 

Prohlášení o odpovědnosti: Veškeré informace, které jsou prostřednictvím této stránky poskytovány, slouží pouze ke vzdělávacím účelům. Žádná z informací zde uvedených není určena jako náhrada lékařské diagnózy a nelze takovou informaci považovat za lékařskou radu či doporučenou léčbu. Použité zdroje a další informace naleznete v našem prohlášení o odpovědnosti pod těmito odkazy: Zdroje informací a Prohlášení odpovědnosti

Nenašli jste odpověď?

napsat dotaz