DOTAZY A FAKTA BRAIN BALANCE

Kontraindikace a léky

 

BRAIN BALANCE je postavený celý z přírody, ale i ta má bohužel své úskalí.

PRO KOHO NENÍ:

Není vhodný pro děti, těhotné a kojící.

Bipolární porucha

  • Sérum obsahuje DMAE, ten se obecně lidem s bipolární poruchou nedoporučuje.

Epilepsie

  • Sérum obsahuje DMAE, ten se obecně lidem s epilepsií nedoporučuje.

Žaludeční vředy

  • V tomto případě by pro Vás bylo látek v BRAIN BALANCE moc, už takto máte jistě citelné potíže s potravou. Raději ho tedy budete muset oželet.

Citlivý žaludek

  • Sérum je našlapané látkami, tedy citlivým žaludkům může způsobovat trochu nepříjemný pocit. Obecně doporučujeme užívat po snídaní nebo dopoledne, ale u Vás by bylo jistější užívat už spolu s jídlem nežli po jídle. Při tvorbě musela jít maximální ohleduplnost stranou před funkcí. Sérum má alespoň příjemnou malinovou příchuť tvořenou přírodními malinovými terpeny.

 

Možné kontraindikace:

Přílišný pohyb střeva..

  • Sérum obsahuje lipozomální vitamín C. Jeho biodostupnost je tedy zvýšena a při určitých koncentracích může spustit tzv. flush efekt - prostě Vás to zdravě protáhne. (pro každého je to diametrálně jiné čislo, někomu stačí 1000mg někomu 30g)

Žaludeční diskonfort

  • Pokud by Vám užívání nebylo příjemné, doporučujeme užívat spolu s jídlem než-li po jídle.

 

Prohlášení o odpovědnosti: Veškeré informace, které jsou prostřednictvím této stránky poskytovány, slouží pouze ke vzdělávacím účelům. Žádná z informací zde uvedených není určena jako náhrada lékařské diagnózy a nelze takovou informaci považovat za lékařskou radu či doporučenou léčbu. Použité zdroje a další informace naleznete v našem prohlášení o odpovědnosti pod těmito odkazy: Zdroje informací a Prohlášení odpovědnosti

Nenašli jste odpověď?

napsat dotaz