DOTAZY A FAKTA HERBRA

JAK SE HERBRA UŽÍVÁ?

 

Doporučená denní dávka je 1 plná dávkovací lžíce (10ml lžíce, vyrobena z BIO plastu) ráno na lačno. V případě potíží probíhajících v noci, užívejte večer před jídlem. Při citlivém žaludku užívejte po jídle.

Někdy stačí užívat 1 měsíc, ideální je ale užívat alespoň 3 měsíce, nebo po dobu klimakteria. Potíže pak mohou setrvat vyřešené.

Pro naplnění prsou jako při menstruaci, lze užívat denně 1 plnou dávkovací lžici ráno na lačno po libovolnou dobu.

V případě potřeby nebo při zvýšeném riziku tvorby myomů, cyst či hormonálně závislých nádorů, možno užívat 1 plnou dávkovací lžíci ráno či večer celoročně.

 

PŘI SILNÝCH PROJEVECH:

Cyklus kratší než 14 dní / delší než 8 týdnů:
Zde je vhodné začít první měsíc s 1 dávkovací lžící ráno a 1 dávkovací lžící večer. Poté alespoň další dva měsíce 1 dávkovací lžíce ráno.

Příliš bolestivá nebo silná menstruace: 
Zde je vhodné začít první měsíc s 1 dávkovací lžící ráno a 1 dávkovací lžící večer. Poté alespoň další dva měsíce 1 dávkovací lžíce ráno.

Příliš intenzivní PMS:
Zde je vhodné užívat 1 dávkovací lžíci ráno na lačno a 5 dní před menstruací + po dobu menstruace užívat 1 dávkovací lžíci ráno a 1 večer. 

Přílišné návaly:
Při příliš silných návalech můžeme začít první měsíc s 1 dávkovací lžící ráno a 1 dávkovací lžící večer. Další dva měsíce 1 dávkovací lžíce ráno nebo večer, podle toho, zda máte návaly spíše přes den nebo v noci. V případě, že tělo neudrží samo vyšší tvorbu progesteronu, lze užívat po dobu klimakteria.

 

KDY POCÍTÍM EFEKT?

Menstruace: začnete-li s užíváním první den menstruačního cyklu, již následující menstruaci pravděpodobně pocítíte zlepšení.

Menopauza: do 10 dnů byste měla cítit značnou úlevu.

Omlazení prsou: obvykle za 15-25 dní a setrvá po dobu užívání.

 

Přejít na produkt

Na co je HERBRA?

Z čeho je HERBRA složená?

Kdy není vhodná?

.

Nenašli jste odpověď?

napsat dotaz